Плита днища колодязя ПН 25-П, футерована поліетиленом, — залізобетонний виріб, призначений для облаштування основи збірних каналізаційних, водовідвідних, дренажних та технологічних колодязів.
Плита встановлюється в нижній частині колодязя та слугує основою для монтажу стінових кілець. Суцільна залізобетонна конструкція сприймає навантаження від елементів колодязя та рівномірно передає його на підготовлену основу.
Внутрішня робоча поверхня плити захищена поліетиленовим футеруванням. Поліетилен зменшує безпосередній контакт бетону зі стічними водами, вологою та агресивним середовищем, уповільнює руйнування залізобетону й підвищує довговічність конструкції.
Для створення цілісної захищеної оболонки плиту рекомендовано використовувати разом із футерованими колодязними кільцями відповідного типорозміру. Поліетиленове футерування днища та стінових кілець з’єднується зварюванням, що дає змогу забезпечити герметичність внутрішньої частини колодязя.
Переваги:
- захист бетону від контакту зі стічними водами та агресивним середовищем;
- зменшення проникнення вологи в залізобетон;
- підвищення герметичності колодязя;
- стійка основа для встановлення стінових кілець;
- можливість з’єднання з поліетиленовим футеруванням інших елементів колодязя;
- тривалий строк експлуатації конструкції.
ТОВ «Інжбетон» постачає футеровані залізобетонні вироби для будівництва каналізаційних та інших інженерних мереж. Організовуємо доставку по Києву, Київській області та Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид залізобетонного виробу | Днище |
| Висота | 140 мм |
| Зовнішній діаметр | 3000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2450 |
| Маркування виробу | ПН 25-П |
| Матеріал | Залізобетон із поліетиленовим футеруванням |
- Ціна: 3 100 ₴



