Кошик
Немає відгуків, додати
+380 (96) 578-05-05
+380 (95) 578-05-05
ул. Стройиндустрии, 5, Київ, Україна
ІНЖБЕТОН УКРАЇНА. Довірся лідеру!

Люки каналізаційні з бетону

Бетонні каналізаційні люки широко затребувані для облаштування різних об'єктів в якості тимчасового або стаціонарного захисного елемента. Ідеально поєднуючись з кільцями з бетону, вироби запобігають вплив негативних зовнішніх факторів на комунікації. ЗБВ є відмінним захистом від обвалів, просідання грунту, а також несанкціонованого доступу сторонніх осіб.

Компанія «Инжбетон Україна» пропонує великий вибір виробів, відповідних ГОСТу, а також найвищим міжнародним стандартам. Продукція придатна для оснащення зливових, дренажних, водостічних каналізацій.

 

Каналізаційні бетонні люки

На ринку широко представлені каналізаційні люки із сучасних полімерних та інших матеріалів, які зручні в транспортуванні і монтажі. Але бетонні вироби зберігають популярність протягом багатьох десятиліть, завдяки наступним перевагам:

• рівномірна щільна структура виробів, що гарантує міцність і довговічність;
• стійкість до корозійних процесів, до гниття та іншим деструктивним процесам;
• можливість застосування не тільки для каналізацій, але також для колодязів з питною водою.

Продукція також відрізняється досить привабливою вартістю, що ідеально підходить для оснащення численних вузлових точок.

 

Бетонні люки під кільця для колодязів

Габарити бетонних люків відповідають типорозмірами кілець, на яких є неглибокі виїмки. За рахунок цього досягається можливість ідеального центрування, а також захист від довільного зміщення. В асортименті продукції також представлений каналізаційні ЗБВ, утворюють герметичне з'єднання з кільцями.

Всі найменування каталогу доступні оптом і в роздріб за найпривабливішими цінами. Можливе виготовлення моделей за індивідуальними розмірами замовника з необхідними технічними характеристиками.

Фільтри
Ціна
Контакти
+380 (96) 578-05-05
відділ збуту
+380 (95) 578-05-05
відділ логістики
ул. Стройиндустрии, 5, Київ, Україна
ІНЖБЕТОН

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner