Чавунний люк каналізаційний типу "Т" (С250) Водоканал з мех.обробкою
Клас навантаження ― С250 (25 тон)
Рекомендоване місце встановлення: міські автомобільні дороги з інтенсивним рухом транспорту
Нормативно-технічна документація ― ГСТУ Б. В. 2.5-26-2005 (ГОСТ 3634-99)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип люка | Т |
| Матеріал люка | Чавун |
| Максимальне навантаження | 25 т |
| Діаметр корпусу люка | 860 мм |
| Висота корпусу люка | 120 мм |
| Діаметр кришки люка | 656 мм |
| Товщина кришки люка | 40 мм |
| Наявність «вушок» | Так |
| Кількість «вушок» | 4 |
| Вага корпусу люка | 55 кг |
| Вага кришки люка | 65 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 800 ₴




